www.materstvi.com • informace o příznacích těhotenství, porod krok za krokem, rizika těhotenství, těhotenské testy

Mateřství a zdraví ženy online rádce

informační portál na téma těhotenství, potrat, porod, příznaky...

Těhotenský test Clearblue

přípravky k těhotenství > Těhotenský test Clearblue

Testuje se kdykoliv ode dne očekávané periody, držte po dobu 5 sekund testovací část v proudu moči. Během 1 minuty koncové kontrolní okénko ukáže, zda test proběhl dobře. Čárka znamená, že test pracuje dobře. Spolehlivý výsledek se ukáže ve výsledkovém okénku. Clearblue je z více než 99% přesný.

Balení: 1 testovací tyčinka

V naší nabídce naleznete také Test ranného těhotenství, Těhotenský test, Těhotenský test Best - 2 i další diagnostické testy a přípravky týkající se těhotenství.

cena 159,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Těhotenský test Best - 2
další přípravek: Test ranného těhotenství
Informace o těhotenství
O těhotenství víme téměř vše. Máme pro vás podrobné informace o těhotenství, o jeho příznacích, o možných rizicích spojených s těhotenstvím. Nechybějí ani informace o těhotenství týden po týdnu. Dozvíte se mnoho důležitého o porodu a také o potratu. Máme pro vás i online rádce v oblasti antikoncepce, sterilizace či klimakteria.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zajímáte se o to jak léčit akné? Projděte si naše tipy. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí tipy jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujmou rady na akné. Dnes je velký problémem chřipka.
Rozhodla jste se pro umělé oplodnění? Doporučujeme vám využít odborných služeb centra asistované reprodukce EUROPE IVF International.