www.materstvi.com • informace o příznacích těhotenství, porod krok za krokem, rizika těhotenství, těhotenské testy

Mateřství a zdraví ženy online rádce

informační portál na téma těhotenství, potrat, porod, příznaky...

Elasti-Q Acidum Folicum

přípravky k těhotenství > Elasti-Q Acidum Folicum

Elasti-Q Acidum Folicum je přírodní přípravek s vyváženým obsahem vitamínů a kyseliny listové. Tyto složky organismus potřebuje pro biotransformaci na koenzym, jenž je nutný pro syntézu DNA. Kyselina listová je nezbytná pro přirozený vývoj plodu, předchází vrozeným vývojovým vadám, omezuje vznik mutací genů, má vliv na vyšší porodní hmotnost miminka a příznivě působí na snížení rizika předčasného porodu.

Produkt Elasti-Q Acidum Folicum obsahuje:
  • Kyselina listová - její dostatečný přísun je důležitý v období plánování těhotenství, těhotenství a kojení, neboť podporuje zdraví maminky i miminka. Je doporučována zejména k prevenci vývojových vad plodu a pro správný vývoj plodu.
  • Vitamin B6 - se ve formě koenzymu podílí na řadě metabolických procesů, především metabolismu aminokyselin. Podporuje imunitní systém, užívá se k podpoře organismu při léčbě nervových onemocnění, homocysteinurie, revmatických onemocnění a premenstruačního syndromu.
  • Inulin - působí blahodárně zejména v oblasti tlustého střeva, kde stimuluje střevní mikroflóru potřebnou ke zdravému trávení. Zároveň zvyšuje biologickou dostupnost vápníku a některých vitamínů.

Elasti-Q Acidum Folicum doporučujeme užívat 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím (prevence vývojových vad plodu), v těhotenství (přirozený vývoj plodu) a po narození dítěte. Tento přípravek dále pomáhá při anemických stavech, při zvýšené hladině homocysteinu v krvi a při dispozici ke kardiovaskulárním onemocněním.

Složení v 1 tabletě: 232 mg inulin, 2 mg pyridoxin (vitamín B6), 200 ug kyselina listová, mikrokrystalická celulóza, jahodové aroma přírodně identické, polyvinylpyrolidon, oxid titaničitý, hydroxypropylmethylcelulóza, stearan hořečnatý, mastek

Dávkování: 1-2 tablety denně po jídle

Balení: 30 tablet - dávka na 15-30 dní

Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR.

V naší nabídce naleznete také Elasti-Q Exclusive a Elasti-Q Vitamins and minerals.

V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti Simply You.

cena 42,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Čaj pro kojící ženy porcovaný
další přípravek: Elasti-Q Vitamins & Minerals 90 tbl.
Informace o těhotenství
O těhotenství víme téměř vše. Máme pro vás podrobné informace o těhotenství, o jeho příznacích, o možných rizicích spojených s těhotenstvím. Nechybějí ani informace o těhotenství týden po týdnu. Dozvíte se mnoho důležitého o porodu a také o potratu. Máme pro vás i online rádce v oblasti antikoncepce, sterilizace či klimakteria.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zajímáte se o to jak léčit akné? Projděte si naše tipy. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí tipy jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujmou rady na akné. Dnes je velký problémem chřipka.
Rozhodla jste se pro umělé oplodnění? Doporučujeme vám využít odborných služeb centra asistované reprodukce EUROPE IVF International.