www.materstvi.com • informace o příznacích těhotenství, porod krok za krokem, rizika těhotenství, těhotenské testy

Mateřství a zdraví ženy online rádce

informační portál na téma těhotenství, potrat, porod, příznaky...

Test ranného těhotenství

přípravky k těhotenství > Test ranného těhotenství

Tento test je jednoduchou a rychlou cestou, jak zjistit zda jste, či nejste těhotná. Test je naprosto bezbolestný a k jeho provedení potřebujete pouze vzorek moči, který test aktivuje. Výsledek můžete určit už za 5 minut. Test potvrdí těhotenství pokud je hladina hCG v moči 12 IU/L nebo vyšší, proto je vhodný ke zjištění raného těhotenství ještě před dnem očekávané menstruace (tj. asi 10 dní od pohlavního styku).

Ačkoliv nejvyšší koncentraci hCG obsahuje první ranní moč, tento test může být proveden kdykoliv během dne. Nadměrný příjem tekutin může zředit vaši moč a ovlivnit tak výsledek testu. Proto se ho před provedením testu vyvarujte. Tento test je velmi citlivý a dokáže detekovat velmi nízké hladiny hCG během prvních dnů těhotenství

Balení: 1 hliníkový balíček s testovací kazetou, 1 český návod

Upozornění: Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití. Skladujte při pokojové teplotě 4-30°C, mimo dosah dětí.

V naší nabídce naleznete i další produkty společnosti MiraTes.

Další informace o Testu raného těhotenství naleznete v článku Zajímejte se aktivně o svůj zdravotní stav s použitím domácích testů.

V naší nabídce naleznete také Těhotenský test, Těhotenský test Best - 2, Těhotenský test Clearblue i další diagnostické testy a přípravky týkající se těhotenství.

cena 149,-

Přejít do obchodu


předchozí přípravek: Těhotenský test Clearblue
Informace o těhotenství
O těhotenství víme téměř vše. Máme pro vás podrobné informace o těhotenství, o jeho příznacích, o možných rizicích spojených s těhotenstvím. Nechybějí ani informace o těhotenství týden po týdnu. Dozvíte se mnoho důležitého o porodu a také o potratu. Máme pro vás i online rádce v oblasti antikoncepce, sterilizace či klimakteria.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zajímáte se o to jak léčit akné? Projděte si naše tipy. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí tipy jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujmou rady na akné. Dnes je velký problémem chřipka.
Rozhodla jste se pro umělé oplodnění? Doporučujeme vám využít odborných služeb centra asistované reprodukce EUROPE IVF International.