www.materstvi.com • informace o příznacích těhotenství, porod krok za krokem, rizika těhotenství, těhotenské testy

Mateřství a zdraví ženy online rádce

informační portál na téma těhotenství, potrat, porod, příznaky...

Přípravky k těhotenství (těhotenské testy a doplňky)

Zde jsou různé přípravky a doplňky stravy, které je vhodné užívat v těhotenství, případně v době po porodu. Naleznete zde také ovulační a těhotenské testy.

Test ranného těhotenství

Test ranného těhotenství

Tento test je jednoduchou a rychlou cestou, jak zjistit zda jste, či nejste těhotná. Test je naprosto bezbolestný a k jeho provedení potřebujete pouze vzorek moči, který test aktivuje. Výsledek můžete určit už za 5 minut. Test potvrdí těhotenství pokud je hladina hCG v moči 12 IU/L nebo vyšší, proto je vhodný ke zjištění raného těhotenství ještě před dnem očekávané menstruace (tj. asi 10 dní od pohlavního styku).

Těhotenský test Clearblue

Těhotenský test Clearblue

Testuje se kdykoliv ode dne očekávané periody, držte po dobu 5 sekund testovací část v proudu moči. Během 1 minuty koncové kontrolní okénko ukáže, zda test proběhl dobře. Čárka znamená, že test pracuje dobře. Spolehlivý výsledek se ukáže ve výsledkovém okénku. Clearblue je z více než 99% přesný.

Těhotenský test Best - 2

Těhotenský test Best - 2

Těhotenský test Best je určen pro domácí užítí pro zjištění těhotenství v ranném (7. - 10. den po oplodnění) i v pokročilém stádiu těhotenství. Stačí doma nejlépe ráno ponořit na 6 vteřit jeden z dvou testů do vzorku moči. Výsledek zjistíte do 3 minut. Dva růžové proužky znamenají, že jste těhotná.

Těhotenský test

Těhotenský test

Tento těhotenský test je jednoduchou a rychlou cestou, jak zjistit, zda jste či nejste těhotná. Test je naprosto bezbolestný a k jeho provedení potřebujete pouze vzorek moči, který test aktivuje. Výsledek můžete určit už za 5 minut.

Ovulační test LH 28

Ovulační test LH 28

Jedná se o 5 minutový ovulační test, který umožňuje stanovit lidský luteinizační hormon (LH), jenž je vyplavován do krevního oběhu a posléze do moče v období ovulace. Díky tomuto testu tak můžete zcela přesně určit své plodné dny. Lze je použít kdykoliv v průběhu celého dne a výsledek je znám již po pěti minutách. Při správném provedení je test srovnatelný s laboratorní zkouškou.

Ovulační test

Ovulační test

Ovulační test měří koncentraci LH v moči a tím vám rychle, jednoduše a spolehlivě umožní stanovit vaše plodné dny. Průměrně jedna z pěti žen má problémy s otěhotněním. Šance otěhotnět se výrazně zvýší, pokud budete mít pohlavní styk těsně před nebo během doby ovulace, protože je to jediné období během cyklu, kdy můžete otěhotnět. Ovulační test obsahuje 5 testovacích kazet.

Olej na masáže hráze

Olej na masáže hráze

Pravidelná masáž připravuje hráz na porod, zvyšuje její elasticitu, prevence nastřižení hráze při porodu.

Olej na masáž bříška kojence

Olej na masáž bříška kojence

Pro jemné masáže bříška novorozenců a kojenců, podporuje zažívání, pomáhá při nadýmání. Základem jemného olejíčku je mandlový olej. Přírodní éterické oleje z majoránky, heřmánku římského a kardamomu se tradičně používají pro podporu trávení. Preventivní, velice jemně prováděné masáže bříška chrání novorozence a kojence před bolestivnými větry. Pravidelné používání navíc pomůže v pozdějších měsících najít děťátku životní rytmus, který potřebuje pro svůj harmonický vývoj.

Měsíčková kojenecká koupel

Měsíčková kojenecká koupel

Jemná, nepěnivá krémová přísada do koupele obsahuje čisté rostlinné oleje, které udržují dětskou pokožku jemnou a hebkou a chrání ji před vysušením. Pokožku šetrně čistí. Výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského má na kůži kojence zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Neobsahuje syntetické tensidy.

LIFEPAC JUNIOR

LIFEPAC JUNIOR

Lifepac Junior doplňuje potřebné vitamíny a minerály v době, kdy se dětský organismus vyvíjí, zvyšuje odolnost vůči infekčním onemocněním a nepříznivým faktorům životního prostředí. Lifepac Junior harmonizuje rozvoj všech fyziologických systémů dětského organismu.

    1 2 [Další] [Na konec]

Informace o těhotenství
O těhotenství víme téměř vše. Máme pro vás podrobné informace o těhotenství, o jeho příznacích, o možných rizicích spojených s těhotenstvím. Nechybějí ani informace o těhotenství týden po týdnu. Dozvíte se mnoho důležitého o porodu a také o potratu. Máme pro vás i online rádce v oblasti antikoncepce, sterilizace či klimakteria.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zajímáte se o to jak léčit akné? Projděte si naše tipy. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí tipy jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujmou rady na akné. Dnes je velký problémem chřipka.
Rozhodla jste se pro umělé oplodnění? Doporučujeme vám využít odborných služeb centra asistované reprodukce EUROPE IVF International.