www.materstvi.com • informace o příznacích těhotenství, porod krok za krokem, rizika těhotenství, těhotenské testy

Mateřství a zdraví ženy online rádce

informační portál na téma těhotenství, potrat, porod, příznaky...

Přípravky k těhotenství (těhotenské testy a doplňky)

Zde jsou různé přípravky a doplňky stravy, které je vhodné užívat v těhotenství, případně v době po porodu. Naleznete zde také ovulační a těhotenské testy.

Klíčkový olej

Klíčkový olej

Klíčkový olej obsahuje vitamín A, C a E, nenasycených mastných kyselin, minerálů, stopových prvků, bílkovin, estrogenu, octacosanolu a dalších zdraví prospěšných látek. Výrazně zvyšuje fyzickou výkonnost a vytrvalost, dodává energii a sílu.

Goat´s Milk (kozí mléko v tabletách)

Goat´s Milk (kozí mléko v tabletách)

Goat´s Milk (kozí mléko) je čistý přírodní produkt, který je pro svou velkou výživnou hodnotu a snadnou stravitelnost velmi ceněn a užíván po staletí na celém světě. Je bohatý na přírodní proteiny, vitamíny, minerály a energii, které přispívají ke zlepšení a udržení celkové dobré tělesné kondice. Je vhodné pro všechny a v každém věku, kteří trpí zažívacími problémy.

Ginger Star

Ginger Star

Pro lepší trávení a proti nevolnosti. Zázvor podporuje trávení, příznivě působí proti nevolnosti, stimuluje cirkulaci krve a zabraňuje shlukování krevních destiček, čímž má potencionální ochranný účinek při arteroskleróze. Obsahové látky zázvorového oddenku současně zlepšují žaludeční pohyby a působí proti křečím hladké svaloviny trávicího ústrojí. Pomáhá při poruchách trávení, nadýmaní, plynatosti a symptomech dráždivého tračníku.

Fytominerál

Fytominerál

Bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů, ústřední, sleziny, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, bočních větví, šlachosvalových drah, včetně dráhy početí a řídící. Nepřímo přes energetické dráhy a přímo přes výživu buněk ovlivňuje prakticky všechna důležitá centra našeho těla.

Elasti-Q Vitamins & Minerals 90 tbl.

Elasti-Q Vitamins & Minerals 90 tbl.

Elasti Q Vitamins & Minerals je doplněk stravy, který zajišťuje přísun základních vitamínů a minerálů nezbytných pro období, kdy plánujete těhotenství, v jeho průběhu a i při kojení. Jednotlivé složky tohoto multiminerálního a multivitamínového přípravku jsou koncipovány s ohledem na hormonální změny v organismu ženy.

Elasti-Q Acidum Folicum

Elasti-Q Acidum Folicum

Elasti-Q Acidum Folicum je přírodní přípravek s vyváženým obsahem vitamínů a kyseliny listové. Tyto složky organismus potřebuje pro biotransformaci na koenzym, jenž je nutný pro syntézu DNA. Kyselina listová je nezbytná pro přirozený vývoj plodu, předchází vrozeným vývojovým vadám, omezuje vznik mutací genů, má vliv na vyšší porodní hmotnost miminka a příznivě působí na snížení rizika předčasného porodu.

Čaj pro kojící ženy porcovaný

Čaj pro kojící ženy porcovaný

Čaj na podporu kojení Weleda pochází výhradně z kontrolovaného ekologického zemědělství. To je důležité nejen pro maminku, ale i pro děťátko. Organismus kojence tak není díky obsahu ekologických surovin zatěžován případnými zbytky chemických látek používaných v konvenčním zemědělství, které přecházejí i do mateřského mléka.

Bio Těhotenský pěstící olej lisovaný za studena

Bio Těhotenský pěstící olej lisovaný za studena

V období těhotenství při pravidelném ošetřování problematických partií, především břicha, boků, stehen a prsou, zlepšuje pružnost pokožky a tím výrazně omezuje tvorbu pajizévek. Jemná vůně přírodních esenciálních olejů uklidňuje a harmonizuje psychiku. Velmi vhodné používat po porodu k následné regeneraci pokožky. Čistý přírodní produkt.

Bio Antistri - tělový a masážní olej

Bio Antistri - tělový a masážní olej

Je špičkový čistě přírodní tělový olej, který je vhodný jako prevence proti striím. Proniká do nejhlubších vrstev pokožky, kde působí komplexně a nejúčinněji. Poskytuje pokožce komfortní péči a výživu, významně potlačuje vznik drobných podkožních prasklinek - strií.

[Na začátek] [Předchozí] 1 2    

Informace o těhotenství
O těhotenství víme téměř vše. Máme pro vás podrobné informace o těhotenství, o jeho příznacích, o možných rizicích spojených s těhotenstvím. Nechybějí ani informace o těhotenství týden po týdnu. Dozvíte se mnoho důležitého o porodu a také o potratu. Máme pro vás i online rádce v oblasti antikoncepce, sterilizace či klimakteria.
WWW tipy
Pokud máte nepříjemné problémy s hemeroidy, zkuste řadu osvědčených přípravků. V dnešní době je velmi moderní bělení zubů. Zajímáte se o to jak léčit akné? Projděte si naše tipy. Zkuste nabídku z eshopu, který vám poradí tipy jak zhubnout. Řadu dívek i chlapců jistě zaujmou rady na akné. Dnes je velký problémem chřipka.
Rozhodla jste se pro umělé oplodnění? Doporučujeme vám využít odborných služeb centra asistované reprodukce EUROPE IVF International.